Personal

Thomas Lybäck : Ordf./ Arbetsledning

Thomas Lybäck

Ordf./ Arbetsledning

070-630 41 63
thomas@el-bolaget.se
Göran Lundquist : Ekonomi/ Arbetsledning

Göran Lundquist

Ekonomi/ Arbetsledning

070-630 41 62
goran@el-bolaget.se
Christoffer Norén : Serviceelektriker

Christoffer Norén

Serviceelektriker

070-630 74 07
christoffer@el-bolaget.se
Håkan Karlsson : Service

Håkan Karlsson

Service

070-5651512
hakan@el-bolaget.se
Mats Söderström : Automationstekniker

Mats Söderström

Automationstekniker

0733-10 14 50
mats@el-bolaget.se
Andreas Öberg : Automation & IT-tekniker

Andreas Öberg

Automation & IT-tekniker

070-3230304
andreas@el-bolaget.se
Peter Larsson : Servicetekniker

Peter Larsson

Servicetekniker

0733-10 14 52
peter@el-bolaget.se
Håkan Johansson : Serviceelektriker

Håkan Johansson

Serviceelektriker

070-630 41 64
Leif Andersson : Serviceelektriker

Leif Andersson

Serviceelektriker

0733-10 14 51
leif@el-bolaget.se
Stefan Nilsson : Serviceelektriker

Stefan Nilsson

Serviceelektriker

0733-10 14 54
stefan@el-bolaget.se

Kontakta oss

  • Adress

    Lötvägen 13
    642 34 FLEN

  • Öppettider

    Mån-Fre 07.00-16.00
    Lunchstängt 12.00-13.00

  • Email

    mail@el-bolaget.se

  • Telefon

    0157-14030